Arakain
31 07
Arakain
  • Amfiteátr Buchlovice
  • 31.7.2021 18:00
  • 395 Kč
Koupit vstupenky

O umělci

https://www.ticketstream.cz/akce/arakain-respiratour-2021-143287

ARAKAIN patří k nejvýznamnějším a nejznámějším rockovým kapelám v Česku a je již legendou svého žánru. Připravili jsme pro vás samostatné turné, které jsme vzhledem k současné situaci pojmenovali trochu s nadsázkou RESPIRATOUR 2021. Turné čítá 10 zastávek napříč republikou. Samozdřejme nevynecháme ani další letní akce a festivaly. + Hosté: Booters, Jerem´I

.….........................................................................

Na základě Mimořádného opatření vlády ČR z 21. 6. 2021 č. 575 musí všichni diváci při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu: 

▪ doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 

▪ doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

▪ doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

▪ aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Pokud se návštěvník nemůže takto prokázat, bude před vstupem do areálu k dispozici mobilní testovací zařízení, kde absolvuje antigenní samotest a následně se prokáže negativním výsledkem. Toto testování je po předložení průkazu pojištěnce zdarma v rámci zdravotního pojištění testované osoby. V případě, že osoba nebude mít nárok na antigenní test hrazený zdravotní pojišťovnou, bude mít možnost zakoupit si na místě samotest za 80 Kč nebo absolvovat testování za poplatek 200 Kč (test včetně certifikátu s QR kódem). Platba je možná pouze v hotovosti. Vlastní samotesty nebudou uznány!

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).