Tři sestry + Free Fall+Pirates of the Pubs
13 08
Tři sestry + Free Fall+Pirates of the Pubs
  • Amfiteátr Buchlovice
  • 13.8.2021 18:00
  • 490 Kč
Koupit vstupenky

O umělci

https://www.ticketstream.cz/akce/tri-sestry-sex-drogy-rokenrol-tour-143943

Co by to bylo za léto bez tradičního TŘI SESTRY TOUR? Jedna z mála radostí v dnešní neklidné době! Od června do září letošního roku skupina Tři sestry navštíví v rámci svého letního turné dvacet měst v Čechách i na Moravě.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist. Během dvouhodinové produkce zazní jak léty prověřené hity, tak i nápadité písně z nedávno vydaného alba SEX DRÓGY ROKENRÓL!

.............................................................................

Na základě Mimořádného opatření vlády ČR z 21. 6. 2021 č. 575 musí všichni diváci při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu: 

▪ doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 

▪ doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

▪ doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

▪ aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Pokud se návštěvník nemůže takto prokázat, bude před vstupem do areálu k dispozici mobilní testovací zařízení, kde absolvuje antigenní samotest a následně se prokáže negativním výsledkem. Toto testování je po předložení průkazu pojištěnce zdarma v rámci zdravotního pojištění testované osoby. V případě, že osoba nebude mít nárok na antigenní test hrazený zdravotní pojišťovnou, bude mít možnost zakoupit si na místě samotest za 80 Kč nebo absolvovat testování za poplatek 200 Kč (test včetně certifikátu s QR kódem). Platba je možná pouze v hotovosti. Vlastní samotesty nebudou uznány!

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).