Fotogalerie VICHR
Maroon 5 - Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera
/
2.8.2015 Karel Plíhal - koncert  
18.7.2015 Jiří Pavlica s Hradišťanem & Vlasta Redl s kapelou  
17.7.2015 Chinaski  
28.6.2015 Míša Růžičková  
26.6.2015 Stromboli + Bypass & Vilda Čok  
5.6.2015 Vladimír Mišík & Etc, T4, Sbor svatého Pluka  
29.5.2015 Olympic + Lidopop = Zahájení 17. ročníku BHL s Adell 2015  
4.4.2015 Vypsaná fixa  
14.3.2015 Kurtizány z 25. avenue + Forrest jump  
9.3.2015 Václav Neckář a Bacily  
6.2.2015 Záviš  
16.11.2014 RockStarNight 5- Colosseum, Hladík&Blue effect, Doctor´s band, Futurum  
18.10.2014 Slovácký Oktoberfest 2014  
30.8.2014 Suzi Quatro a Věra Špinarová  
16.8.2014 Tři sestry + Doktor PP + Nšoči + E!E  
9.8.2014 MICHAL NESVADBA - Michal na hraní  
25.7.2014 Supergroup + Lidopop  
18.7.2014 The Crimson Projekct  
27.6.2014 No Name + Huménečko  
22.6.2014 Míša Růžičková  
21.6.2014 Jaromír Nohavica  
20.6.2014 Vojtěch Dyk & B Side band  
30.5.2014 Desmod + Free Fall  
16.8.2013 ALPHAVILLE + Gang Ala Basta  
4.7.2013 PRAŽSKÝ VÝBĚR  
23.6.2013 MÍŠA RŮŽIČKOVÁ  
22.6.2013 JAREK NOHAVICA  
21.6.2013 KRYŠTOF  
1.6.2013 NAZARETH + Turbo  
13.4.2013 CITRON + Reflexy original  
30.11.2012 RockStarNight3 - Ten Years After, Vl.Mišík + Flamengo + ETC, L.Pospíšil + 5P  
26.10.2012 BLUE EFFECT  
7.9.2012 ANNA K + Kolib  
31.8.2012 PROGRES 2 + Futurum  
25.8.2012 JAREK NOHAVICA  
17.8.2012 TŘI SESTRY + Doctor P.P. + DeBill Heads + E!E  
10.8.2012 MARTA KUBIŠOVÁ  
3.8.2012 BRATŘI EBENOVÉ  
29.7.2012 BLACKMORE´S NIGHT  
13.7.2012 VLASTA REDL + SLÁVEK JANOUŠEK  
29.6.2012 TATA BOJS + PRIESSNITZ + SUNFLOWER CARAVAN  
24.6.2012 MÍŠA RŮŽIČKOVÁ  
22.6.2012 SMOKIE + TURBO  
25.5.2012 UDG + MŇÁGA A ŽĎORP  
18.5.2012 DESMOD + Borra  
26.11.2011 RockStarNight2 - Vladimír Mišík + ETC, Blue Effect, Michal Pavlíček a Band, Abraxas  
23.11.2011 KAREL PLÍHAL  
4.11.2011 NO NAME + Alžběta Kolečkářová  
27.10.2011 JASNÁ PÁKA - 30.let  
16.9.2011 TOMÁŠ KLUS a Jiří Kučerovský  
26.8.2011 ČECHOMOR a hosté: Garry Leonard, Věra Martinová, Pavlína Jíšová, Olda Veselý a E-Band  
25.8.2011 ZDEŇEK IZER , host: Šárka Vaňková  
19.8.2011 TŘI SESTRY + Doctor PP + De Bill Heads  
3.8.2011 Jan a František Nedvědovi  
15.7.2011 Václav Neckář a Bacily + Sory  
26.6.2011 Míša Růžičková - Tančíme a zpíváme s Míšou  
24.6.2011 KRYŠTOF + Side Effect  
10.6.2011 BUTY + Luboš Pospíšil  
13.5.2011 DAVID KOLLER & Band , November 2nd  
9.4.2011 MICHAL DAVID s kapelou  
1.4.2011 Vypsaná fixa  
19.3.2011 RockStarNight - Progres 2, Jana Kratochvílová, Hudba Praha, Bronz  
5.3.2011 WISHBONE ASH + Shawn Kellerman  
23.2.2011 Radůza  
17.12.2010 SLADE + Gong + Traktor  
20.11.2010 Vivaldianno  
18.9.2010 Jaromír Nohavica ,,Speciální koncert pro Hradiště"  
20.8.2010 Tři sestry  
15.8.2010 Michal Nesvadba dětem  
14.8.2010 Věra Špinarová + Tereza Černochová  
6.8.2010 Hradhouse  
25.7.2010 Divadlo F.R.Čecha - Dívčí válka  
23.7.2010 MIG 21 + Michal Hrůza  
3.7.2010 Škwor + Dark Gamballe  
26.6.2010 Pavol Habera a TEAM  
25.6.2010 Anna K, V.Mišík, Blue Effect, Svatý Pluk  
19.6.2010 Mňága a Žďorp + Nšoči  
18.6.2010 Marie Rottrová + Neřež  
11.6.2010 Pavol Habera a TEAM  
28.5.2010 Olympic  
15.5.2010 Vypsaná fixa + Horkýže slíže  
4.5.2010 Lucie Bílá  
21.4.2010 Lenka Filipová  
25.2.2010 Jaromír Nohavica  
17.1.2010 Hana Zagorová + Petr Rezek  
31.10.2009 SUZI QUATRO /UK/ + Věra Špinarová  
26.10.2009 Divadlo Sklep - Besídka 2009  
21.8.2009 Tři sestry  
16.8.2009 Michal Nesvadba dětem  
14.8.2009 Sto zvířat  
1.8.2009 bratři Ebenové  
31.7.2009 Waltari + Free Fall  
10.7.2009 Miro Žbirka + Tomáš Klus + Marek Ztracený  
3.7.2009 Čechomor + Chimera  
19.6.2009 Wohnout + Airfare  
7.6.2009 Jak se bubnuje na princezny  
29.5.2009 No Name + Tereza Černochová & Showstation  
22.5.2009 Tři sestry  
16.5.2009 URIAH HEEP + Ciment  
21.4.2009 Buchlovské hudební léto se blíží...  
26.12.2008 Jana Kratochvílová  
24.10.2008 The SWEET  
18.9.2008 Karel Plíhal  
22.8.2008 Tři sestry  
15.8.2008 Vypsaná fixa + Horkýže slíže  
9.8.2008 HRADHOUSE  
25.7.2008 Kamil Střihavka & Leaders + Svatý Pluk  
18.7.2008 Olympic  
4.7.2008 Dan Bárta + Illustratosphere  
29.6.2008 Michal Nesvadba dětem  
27.6.2008 Kryštof  
20.6.2008 Monkey Business  
6.6.2008 Ondřej Havelka a Melody Makers  
24.5.2008 Pal´o Habera & Team + Peter Cmorik + No Gravity  
23.5.2008 SMOKIE + Turbo  
25.4.2008 Wanastowi vjecy  
5.4.2008 Peter Lipa a Band  
15.3.2008 Reprezentační ples Míru  
26.10.2007 NAZARETH + Turbo